Par mums

Apsolām saviem klientiem laicīgu un precīzu ikmēneša atskaiti ar mūsu ieteikumiem kā palielināt iespējas digitālajā vidē.

Par FCR Digital

FCR Digital ir uzticams digitālā mārketinga partneris Latvijas uzņēmumiem. Mēs strādājām ar plašu digitālā mārketinga rīku klāstu, kas palīdzēs sasniegt Jūsu uzņēmuma izvirzītos mērķus. Daži no rīkiem, ar ko nodrošinam uzņēmumu izaugsmi: Google Ads –  Youtube video reklāma, atkārtotais mārketings, teksta reklāma Google meklētājā u.c.
Mēs palīdzēsim Jums realizēt biznesu digitālajā vidē ar mūsu plašo un ilggadējo pieredzi darbā ar digitālo mārketingu.
VĪZIJA

Mūsu vīzija ir būt vienam no vadošajiem digitālās vides kontaktu nodrošinātājiem starp uzņēmumiem un patērētājiem.

MISIJA

FCR Digital misija ir būt Jūsu ceļvedim digitālajā pasaulē.

Darīt vairāk
Darīt vairāk

Mūsu darbs ir ikdienas aizraušanās, kas ļauj mums sasniegt augstākus mēķus un ar pārliecību darboties mainīgajā digitālā mārketinga pasaulē.

Nekad nepievilt
Nekad nepievilt

Mūsu klienti ir vairāk kā tikai līgums.Klientu mērķi ir mūsu atbildība. Klientu izaicinājumi ir mūsu iespēja sasniegt augstākas virsotnes.

Skatīties tālāk
Skatīties tālāk

Mūsu prasme ir būt atvērtiem pret apkārtējo pasauli. Par neprasmi uzskatām noliegumu pret visu jauno un neparasto. Aicinām visus būt jaunatklājējiem digitālājā pasaulē.

Vairāk par mani

MĀRTIŅŠ TIRZĪTIS / Google Ads, Analytics & SEO

‘‘ Mārtiņš ir mūsu Google AdWords guru! Vislielāko prieku darbā viņam sagādā mirkļi, kad klientu reklāmu kampaņu rezultāti sasniedz arvien jaunas virsotnes. Viņa stiprās puses ir digitālā mārketinga un kampaņu stratēģiska plānošana un reklāmas rezultātu padziļināta analīze. Par savu patreizējo hobiju uzskata mācības un reizēm arī kinoteātra apmeklējumu.‘‘

Google0

Analytics0

SEO0

Facebook0

Vairāk par mani

JURIJS KEIŠS / Digitālā mārketinga projektu vadītājs

‘‘ Jurijs ir projektu vadītājs, kurš ar klientiem nodibina uzticības pilnas attiecības. Absolūts caurspīdīgums un drošības sajūta ir divi galvenie pilāri Jurija darba ētikā. Viņa darba mērķis ir būt ne tikai digitālā mārketinga konsultantam un reklāmas pārdevējam, bet arī 100% godīgam padomdevējam. Jurijs ir arī lielisks komandas spēlētājs gan ofisā, gan spēlējot futbolu, peintbolu, galda spēles un visforšāko komandas spēli – būšanu ģimenē ar 2 aktīviem dēliem! :)‘‘

Google0

Website0

Facebook0

Apskatiet mūsu Facebook profilu un sekojiet līdzi jaunumiem.