YouTube video reklāma

Youtube video reklāma panākumiem!

Ja vēlaties uzrunāt klientus video straumēšanas platformā Youtube, mēs varam palīdzēt. Izstrādāsim individualu risinājumu, lai jūsu reklāmas gūtu panākumus precīzi uzrunājot Jūsu mērķauditoriju!

78% interneta lietotāju skatās video tiešsaitē katru nedēļu, bet 55% katru dienu!

Kāpēc Youtube video reklāma?

Padariet savu zīmolu atpazīstamu: Youtube ir lielisks veids kā veicināt atpazīstamību, ņemot vērā tā augošo popularitāti mūsdienās.

 

Nodrošiniet mājas lapai vairāk apmekējumu: izmantojiet jau esošās teksta un attēla reklāmas, lai uzrunātu mērķauditoriju Youtube.

 

Uzrunājiet klientu īstajā brīdī: pateicoties Google Ads altases iespējām, uzrunājiet klientus brīdī, kad viņi iepazīst Jūsu piedāvātos produktus vai pakalpojumus.

Pareizās mērķauditorijas tārgetēšana.

Izvietot reklāmas Youtube platformā var dažādos veidos. Pamatpieeja iekļauj atlasīt mērķauditoriju pēc tādiem atlases rādītājiem kā vecums, dzimums, ģeogrāfiskā atrašanās vieta, un intereses. BET…lai sasniegtu vislabākos rezultātus ar Jūsu reklāmas kampaņu, ir ieteicams veidot daudzsegemntu auditorijas (custom audiences), jo ar tām ir iespējams sasniegt tieši tos interneta lietotājus, kuri ne tikai būs ieinterisēti, bet arī nesīs pelņu.
Sazinieties ar mums jau šodien!
Apskatiet mūsu Facebook profilu un sekojiet līdzi jaunumiem.