Reklāmas baneru izstrāde

Reklāmas baneri ir viens no nozīmīgākajiem un rezultātu ienesošākajiem mārketinga veidiem tiešsaistē.

KĀPĒC FCR DIGITAL?

Reklāmas banera galvenā funkcija ir potenciālā klienta uzmanības piesaiste, kam jāseko rīcībai – klikšķim uz banera. Tas ir veids, kā veiksmīgi aizvest klientu uz vajadzīgo vietni vai produktu. Mūsu speciālisti aktīvi seko līdzi aktuālākajām reklāmas baneru tendencēm un zina priekšnoteikumus, kā veidot „pareizus” un interesi veicinošus banerus. Operējot ar šo zināšanu bāzi, varam veiksmīgi tajās integrēt arī Jūsu uzņēmuma zīmolu, vēstījumu un vizuālās prasības, tā, lai baneris strādā efektīvi un sasniedz uzstādītos mērķus.

Uzrunājošs vizuālais tēls

Izvēlieties tādus grafiskos elementus, fontus un attēlus, kas cilvēkiem radītu vēlmi uzzināt vairāk. Spilgtas krāsas, interesanti fontu salikumi un autentiski orģinālzīmējumi vai attēli ir veidi, kā to panākt. Padomājiet arī par nozari, kurā darbojaties. Mēģiniet izveidot saikni ar nozares specifiku, bet tajā pat laikā nepazūdiet masā – veidojiet vizuālo tēlu, kas izceļas uz apkārtējo fona, bet ir vienkāršs un viegli uztverams. Galu galā, cilvēki visticamāk pavadīs tikai sekundi, skatoties uz Jūsu baneri.

Nepārprotams sauklis

Sauklim ir jāizceļ produkts vai pakalpojums, kuru Jūs vēlaties reklamēt. Sauklī ir jābūt pievienotajai vērtībai, piemēram, pievilcīgs piedāvājums vai īpaši zemas cenas. Sauklim ir jābut pirmajam elementam, kam cilvēki pievērsīs uzmanību Jūsu reklāmas banerī.

Skaidrs Call to Action

Call to Action (jeb aicinājumam uz kādu noteiktu darbību) ir jābūt nepārprotamam un vienkārši izpildāmam. Ja Jūs vēlaties, lai cilvēki noklikšķina uz banera un uzzin par x produktu, vediet viņus uz šī produkta sadaļu Jūsu mājas lapā ar aicinājumu “Uzzini vairāk” vai “Lasi vairāk”!  Ja Jūsu mērķis ir x produkta iegāde, tad vediet potenciālos pircējus uz attiecīgo sadaļu e-veikalā ar aicinājumu “Pērc tagad” vai “Pieejams tikai šodien par puscenu”. Esiet vienkāršs un precīzs tajā, ko vēlaties, lai viņi dara.

Animācija

Animēti baneri parasti nes daudz labākus rezultātus, nekā statiskie. Galvenais, ir atrast labu balansu starp kustību un statisko. Ja kustības būs par daudz,  cilvēki apjuks un pat nemēģinās iedziļināties. Izmantojiet vienkāršu animāciju, kuras pēdējais kadrs satur ļoti skaidru call to action.

Nepieciešami reklāmas baneri?

Mēs izstrādājam trīs veidu reklāmas banerus!

Statiskie

Statiskie baneri sastāv no nekustīga attēla un teksta, parasti .jpg vai .png formātā. Tie nav lieli faili, tāpēc parasti ielādējas ātri. Statiskiem baneriem ir vismazākā iespējamība būt apnīkošiem vai pārāk acīs krītošiem, bet tie nav interaktīvi, tāpēc cilvēki bieži tos palaiž garām.

GIF

GIF baneri sastāv no vairākiem attēliem jeb kadriem, kuri tiek parādīti viens aiz otra, tādējādi veidojot nepārtrauktu kustību. Attēli veidoti .gif formātā. Kustība piesaista vairāk uzmanības, bet ar šiem baneriem risks, ka cilvēki tiks nogurdināti vai nokaitināti ar pārāk kustīgu un acīs krītošu baneri, ir lielāks. Šī iemesla dēļ ir jāatrod balanss starp kustību un statisko.

Animētie

Animētie reklāmas baneri ir kā īsi video klipiņi, kuru saturs ir veidots HTML5 programmās. Šos banerus ir daudz sarežģītāk izstrādāt, bet cilvēki uz tiem klikšķina vairāk, jo animētie baneri ir ļoti interaktīvi. Statistika rāda, ka šie baneri efektīvāk palielina zīmola atpazīstamību!

Pasūtiet jau šodien!

Reklāmas baneru tehniskie parametri

Reklāmas banerim ir 9 dažādi izmēri, atkarībā no tā novietojuma. Pieredze rāda, ka 5 no tiem ir visefektīvākie: 728×90, 336×280, 300×250, 160×600 un 300×600!
Sazinieties ar mums jau šodien!
Apskatiet mūsu Facebook profilu un sekojiet līdzi jaunumiem.